Положення про Премію
HR Pro Awards 2024

Умови участі:

  • Вартість однієї заявки з ПДВ становить 46 800 грн. (39 000 грн. без ПДВ). 10% від суми після перерахування ПДВ буде направлено на допомогу мирному населенню або військовим.

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

  • Проєкти фіналістів у форматі презентацій та відео будуть доступні за додаткову оплату, яку буде оголошено 24.09.24
  • Проєкти мають бути реалізованим в 2023-2024 році або продовжує інтегруватись з минулих років, але з новими інноваційними підходами для вирішення HR-завдань

Це Положення визначає порядок організації та проведення Всеукраїнської щорічної премії HR Pro Awards (далі — Премія).HR Pro Awards — всеукраїнська щорічна Премія для HR-професіоналів/-ок.

Головна мета Премії — відзначити командні та особисті досягнення представників/-ць професії, що сприятимуть підвищенню рівня професійних практик, які існують у нашій країні.

Конкурс з визначення володарів Премії проводиться для представників/-ць HR-сфери з сегментів великого, середнього та малого українського бізнесу, що працює на території України чи за кордоном (зокрема, у випадку релокації підприємства за кордон). До представників великого бізнесу належать компанії з чисельністю персоналу 2500 і більше співробітників.

Беручи участь у Премії, учасник/-ця гарантує, що не належить до юридичних осіб, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником яких є:

- російська федерація та/або республіка білорусь,

- громадянин російської федерації та/або республіки білорусь

- юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства російської федерації та/або республіки білорусь.

Премія проводиться щорічно. Період проведення Премії у 2024 році — з 24 січня по 24 жовтня.

Це Положення стосується виключно проведення Премії 2024 року. Премії інших періодів регулюються окремими положеннями.

1.Права організатора та співорганізатора Премії

1.1 Організатором Всеукраїнської щорічної Премії HR Pro Awards є українська Асоціація HR-професіоналів/-ок HR Pro. Співорганізатором є компанія robota.ua.

1.2 Організатор має право змінити назви номінацій, додати додаткові номінації або виключити існуючі без попередження учасників/-ць.

1.3. Організатор має право змінити етапи та окремі елементи етапів Премії без попередження учасників/-ць.

1.4. Заміна призів грошовим еквівалентом не допускається.

1.5. Всі витрати по участі в Премії, в т.ч. витрати з оплати проїзду до місця проведення нагородження переможців Премії, витрати з оренди житлового приміщення для проживання та ін., учасники/-ці конкурсу несуть самостійно.

1.6. Заперечення, апеляції, претензії за підсумками Премії не приймаються.

1.7. Урочисте нагородження переможців/-ниць Премії відбудеться 24 жовтня 2024 року. Оголошення про місце і час урочистого нагородження переможців буде опубліковано на інтернет-сайті hrproawards.com.ua. Фіналісти/-ки Премії отримують особисте запрошення на церемонію нагородження від Організатора.

1.9. Організатор гарантує конфіденційність наданої учасниками/-цями інформації, яка подана у заявці учасника.

1.10. Участь у Премії здійснюється на платній основі відповідно до Прайс-листа.

2. Обов'язки організатора та співорганізатора Премії

2.1. Здійснює загальне керівництво та контроль за проведенням конкурсу.

2.2 Здійснює оперативне управління заходами в рамках Премії.

2.3. Затверджує Положення про Премію та здійснює контроль за його дотриманням.

2.4. Запрошує партнерів Премії.

2.5. Розміщує інформацію про Премію на інтернет-сайті hrproawards.com.ua

2.6. Здійснює організаційно-технічне та методичне забезпечення Премії.

2.7. Організовує нагородження переможців/-ниць і лауреатів/-ок Премії.

3. Порядок проведення Премії

3.1. Номінації Премії

Персоналії

СЕО року — номінація для управлінців/-ок, орієнтованих на людей.

HR року — номінація для висококваліфікованих практиків/-инь і професіоналів/-ок у сфері HR.

HR influencer — номінація для професіоналів/-ок, які сприяють підвищенню цінності професії та її розвитку в бізнес-середовищі.

Майбутня зірка — номінація для спеціалістів/-ок, які засяють новими яскравими іменами в HR-індустрії.

Проєкти

Залучення Талантів. Номінація, в якій розглядають забезпечення організації необхідними справжніми і майбутніми знаннями, навичками та компетенціями, залученими з зовнішнього ринку.

Навчання та Розвиток. Номінація, в якій розглядають програми, що націлені на узгодження знань і навичок співробітників/-ць з потребами організації.

Винагорода і Визнання. Номінація, в якій розглядають програми матеріальної та нематеріальної мотивації співробітників/-ць, націлених на залучення і утримання цільових талантів в організації.

Добробут та Здоров'я. Номінація, в якій розглядаються програми турботи про здоров'я і якість життя співробітників/-ць.

Різноманіття та Інклюзивність. Номінація, в якій розглядають програми формування культури інклюзивності та різноманітності в компаніях.

Діджитальне робоче середовище. Номінація, в якій розглядаються проєкти, пов'язані з діджиталізацією і автоматизацією досвіду співробітників/-ць.

HR Аналітика. Номінація, в якій розглядають побудову стійкої системи бізнесу за допомогою якісної консолідації та аналізу даних про людей.

Стійкість та Благодійність. Номінація, в якій розглядають соціально-орієнтовані програми підтримки та допомоги працівникам/-цям, мирному населенню та захисникам і захисницям України у форматі благодійництва чи волонтерства.

3.2. Учасники/-ці Премії

3.2.1. У конкурсі можуть брати участь громадяни/-ки України, які офіційно працевлаштовані в компаніях, а також фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність у сфері працевлаштування.

3.2.2. Від кожної компанії або групи компаній може заявлятися необмежена кількість учасників/-ць за принципом "Одна заявка - 1 учасник/-ця".

3.2.3. Документи, що підлягають обов'язковому наданню в складі заявки учасника/-ці, регламентовані в рамках кожної номінації та розміщені на інтернет - сайті hrproawards.com.ua

3.2.4. При наявності сумнівів у тому, що учасник/-ця Премії відповідає вимогам, зазначеним у цьому Положенні, Організатор Премії має право вимагати від учасника/-ці пред'явлення документів, що підтверджують його/її відповідність зазначеним вище вимогам.

3.2.5. У разі неподання таких документів учасником/-цею Організатор Премії має право відсторонити учасника/-ці Премії від участі на будь-якому етапі її проведення без відшкодування будь-яких витрат або прямих чи непрямих збитків.

3.2.6. Учасник/-ця Премії підлягає відстороненню від участі в Премії на будь-якому етапі проведення Премії в разі подання ним/нею недостовірних або неповних відомостей, здійсненні ним недобросовісних дій при подачі заявки або при її розгляді (в тому числі при спробі впливу на Організатора). Відсторонення учасника/-ці Премії проводиться без відшкодування будь-яких витрат або прямих або непрямих збитків.

3.2.7. Вартість однієї заявки з ПДВ становить 46 800 грн. (39 000 грн. без ПДВ). 24% від суми після перерахування ПДВ буде направлено на допомогу мирному населенню або військовим.

3.3. Персональні дані учасників/-ць Премії

3.3.1. При подачі Заявки учасник/-ця Премії підтверджує свою згоду на обробку його/її персональних даних, зокрема, але не виключно: прізвища, імені, по-батькові, дати народження, освіти, професії, місця роботи, посади, адреси електронної пошти та контактних телефонів.

3.3.2. Організатор Премії здійснює обробку персональних даних учасників/-ць відповідно до законодавства України з метою проведення Премії, інформування про підсумки Премії.

3.3.3.Згода на обробку персональних даних учасників/-ць Премії діє протягом трьох років після закінчення Премії.

3.3.4. Якщо відкликання згоди на обробку персональних даних унеможливлює подальшу участь в Премії, Організатор Премії має право відмовити учаснику/-ці Премії в участі.

4. Терміни та місце проведення Премії

4.1. Премія проводиться 24 жовтня 2024 року.

4.2. Реєстрація на Премію (Конференція та Церемонія нагородження)  розпочинається «01» вересня 2024 року та закінчується «23» жовтня 2024 року. За умови продажу квитків на Премію раніше зазначеного терміну кінця реєстрації, реєстрація на Премію може бути припинена достроково.

4.3. Місце проведення Премії на етапі узгодження.

5. Умови відвідування Премії

5.1. Відвідати Премію можуть усі зацікавлені фахівці, які працюють у сфері управління талантами.

5.2. Щоб відвідати Премію, необхідно до «23» жовтня 2024 року, включно, оплатити квиток на сайті https://www.hrproawards.com.ua/ .

5.3. Підтвердження про реєстрацію, варіанти оплати, документи на оплату, підтвердження оплати прийдуть на вказаний E-mail. Вхід на Премію буде здійснюватись по спискам.

5.4. Організатори не редагують інформацію про Учасника – ім'я, прізвище та місце роботи, зазначене при реєстрації, буде вказано на бейджі Учасника.

5.5. Організатори використовують назву компанії та логотип, у тому вигляді, який був наданий учасником під час заповнення заявки на участь.

6. Умови оплати та безпека платежів

6.1. Спосіб оплати участі Учасник обирає при оформленні замовлення самостійно із запропонованих Організатором. Учасник зобов'язаний сплатити участь відповідно до обраного способу до дати проведення Премії.

7. Повернення коштів

7.1. Повернення коштів, оплачених за відвідування Премії, можливе не пізніше ніж за 1 місяць до початку.

7.2. У разі повернення коштів за квитки, Учасник не допускається до участі у Премії.

7.3. Щоб відмовитися від участі та повернути кошти, Учасник зобов'язаний звернутися на адресу електронної пошти event@hrpro.com.ua обов'язково вказавши спосіб оплати та дату придбання квитків. А також прикріпити скан копію паспорта (якщо оплата була зроблена від фізособи) або сканкопію листа про повернення коштів (якщо оплата була зроблена від юридичної особи). Заявки без цієї інформації залишаються без розгляду.

7.4. Повернення коштів може відбуватися протягом десяти робочих днів з моменту отримання заявки на повернення.

7.5. Недоліки по банківським комісіям і комісіям платіжних агрегаторів за перерахування коштів несе Учасник.

7.6. Організатор має право не робити повернення коштів у разі дії непереборних форсмажорних обставин, описаних у п.6.3. цього Договору.

8. Дія Умов

8.1. Договір набирає чинності з моменту прийняття Оферти Учасником та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань.

8.2. Договір може бути розірваний у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

8.3. Організатор звільняється від виконання своїх зобов'язань внаслідок дії непереборної сили: стихійних явищ (землетрус, повінь тощо), певних заборонних заходів держави, а також обставин суспільного життя: воєнних дій, епідемії, великомасштабних страйків тощо, тобто таких явищ, вплив яких відбувається ззовні та невідворотний.

8.4. Організатор залишає за собою право змінити ці Умови, при цьому учасники погоджуються дотримуватися цих правил.

Перед реєстрацією та наданням Інформації Учасник уважно ознайомився із цими умовами та погодився із встановленим ними порядком отримання та обробки Інформації.

Заповнюючи та надсилаючи заявку на участь, Ви даєте згоду на обробку наданих персональних даних HR Pro Awards для реєстрації на професійний захід згідно із Законом України «Про захист персональних даних»

Наші контакти:

HR Pro Awards Україна, Київ, Unit City, вулиця Дорогожицька, 3, B12

Моб.: +38 099 299 42 59 e-mail: event@hrpro.com.ua